kursy wakacyjne
szkolenia dla firm
angielski dla dzieci
studenci pł
speak your mind
business-matters
active english
five oclock chat
teens 13-16lat
grammar in use

 

Kursy Języka Angielskiego Dla Dzieci, Młodzieży i Dorosłych Łódź

KURS JĘZYKA ANGIELSKIEGO

Proponujemy kurs języka angielskiego dla dorosłych, młodzieży oraz kurs języka angielskiego dla dzieci.

Posiadamy w ofercie specjalistyczne kursy języka angielskiego: THINK BUSINESS oraz rozwijające swobodę i płynność komunikacji: ACTIVE ENGLISH, SPEAK YOUR MIND.

Naszym celem jest przekazanie Słuchaczom konkretnych umiejętności językowych. Stosujemy metodę komunikatywną, która skupia się na aktywnym posługiwaniu się językiem w sposób naturalny i celowy. Wykorzystujemy ciekawe i różnorodne materiały dydaktyczne oraz zapewniamy stałą opiekę metodyczną. Kurs angielskiego Łódź prowadzony jest przez wysoko wykwalifikowanych  i doświadczonych lektorów.

 

Zapraszamy do wyboru kursu języka angielskiego:

OGÓLNY KURS JĘZYKA ANGIELSKIEGO

Ogólny kurs języka angielskiego ma na celu równomierny rozwój wszystkich sprawności językowych Słuchacza (mówienie, słuchanie, czytanie, pisanie). Szczególnie pracujemy nad SWOBODNĄ KOMUNIKACJĄ. Kurs przeznaczony jest dla osób dorosłych i młodzieży.

 

ACTIVE ENGLISH

Kurs języka angielskiego ACTIVE ENGLISH ma na celu rozwinięcie umiejętności swobodnej i płynnej komunikacji. Ćwiczenia lekcyjne są tak zaprojektowane, by odzwierciedlały AUTENTYCZNĄ KOMUNIKACJĘ JĘZYKOWĄ. Zajęcia w sposób aktywny pozwalają na wzbogacenie słownictwa, przećwiczenie konstrukcji językowych, pokonanie lęku wypowiadania się w grupie.

 

SPEAK YOUR MIND

Angielski Łódź - SPEAK YOUR MIND jest kursem przeznaczonym dla osób, które pragną odświeżyć swoją znajomość języka obcego i zrobić wielki krok w kierunku wykorzystywania go w praktyce. Założeniem kursu jest zdobycie płynnej i swobodnej komunikacji oraz poszerzenie słownictwa. Zajęcia przygotowywane są w oparciu o autentyczne materiały (jak artykuły prasowe, publikacje internetowe).

 

FIVE O’CLOCK CHAT

Kurs języka angielskiego FIVE O’CLOCK skierowany jest dla osób, które mają potrzebę nauki języka angielskiego, ale nie znajdują odpowiedniej ilości czasu na dodatkową pracę w domu.

 

BUSINESS MATTERS

Kurs angielskiego Łódź Business Matters jest autorskim kursem, który rozwija praktyczną umiejętność komunikacji w biznesie. Program kursu przygotowywany jest w oparciu o autentyczne materiały (jak artykuły prasowe, publikacje internetowe). Jedną z integralnych części zajęć jest element audio(wizualny):, który rozwija umiejętność rozumienia ze słuchu i daje możliwość obcowania z żywym językiem używanym przez native speaker'ów (w tym różne akcenty).

 

EGZAMINACYJNY KURS

Egzaminacyjny kurs języka angielskiego rozwija wszystkie umiejętności językowe na danym poziomie oraz pozwala na dokładne poznanie i przećwiczenie wszystkich części i technik egzaminacyjnych.
Dzięki dużej ilości testów, Słuchacz nabiera biegłości w rozwiązywaniu zadań egzaminacyjnych w wyznaczonym czasie.

 

INDYWIDUALNY KURS

To najbardziej elastyczna forma kursu języka angielskiego. Słuchacz ma możliwość wyboru dnia, godziny i miejsca zajęć. Program opracowany jest w oparciu o indywidualne wymagania i potrzeby Słuchacza. W ramach zajęć indywidualnych istnieje możliwość zmiany częstotliwości spotkań, a także modyfikowania programu zajęć i specyfiki kursu.

 

SZKOLENIA DLA FIRM

Oferta szkoleń obejmuje kursy ogólne, konwersacyjne, gramatyczne, przygotowanie do certyfikatów językowych i kursy specjalistyczne.Firmy współpracujące z Centrum jako główną naszą zaletę, obok profesjonalnie prowadzonych zajęć, wymieniają elastyczność. W kontakcie z firmami, podkreślamy, iż wspólnie możemy znaleźć najlepsze rozwiązanie. Dostosujemy się do konkretnych potrzeb językowych jak również dogodnych terminów i miejsca. Jesteśmy również otwarci - każda oferta jest przygotowywana indywidualnie.

 

ANGIELSKI DLA DZIECI

Zapraszamy dzieci do zabaw z językiem angielskim opartych na stymulacji wszystkich zmysłów. Na zajęciach dzieci używają wzorku i słuchu,  także zmysłu dotyku, węchu, a nawet smaku. Ogromne znaczenie ma również wykorzystanie ćwiczeń opartych na ruchu i rytmie. Dzieci najefektywniej uczą się angażując wszystkie zmysły, tworząc skojarzenia osadzone w ciele. Taka forma nauki sprawia, iż dzieci  lepiej zapamiętują słownictwo i strukturę języka obcego. Angielski dla dzieci Łódź prowadzony jest w grupach wiekowych 3-5 i 6-10 lat.

 

TEENS (13 – 16 lat)

Kurs języka angielskiego przygotowany z myślą o młodzieży w wieku 13-16 lat. Tematyka zajęć nawiązuje do potrzeb i oczekiwań młodych ludzi. Kurs jest doskonałym uzupełnieniem i bogatym urozmaiceniem podstawy programowej gimnazjum określonej przez Ministerstwo Edukacji Narodowej.

Akcent Centrum Języków Obcych
ul. Żwirki 17, 90-539 Łódź
akcent@akcent-edu.pl
(42) 637 48 24, (42) 637 48 25